Nie daj się snom o jesieni

jesienny portret

Kiedy kolejny raz śnisz sen o sobie plądrującej sklepy odzieżowe i budzisz się z bólem rąk od rozsuwania wieszaków, a Twoi domownicy wmawiają Ci, że mamrotałaś przez sen coś z stylu: „Muszę kupić nowy plaszcz! Wykupią mi wszystkie parki, trencze i inne bomberki ! Gdzie jest borodwy, szmaragdowy, miedzianoczerwony? Gdzie jest wełna, zamsz i moher?”, to znaczy, że przyszedł czas na garderobianą ekshumację.

Nawet jeśli modowi przewrotowcy zaproponują nam szafoburczą rewolucję to czy będziemy w stanie rozstać się z szarym swetrem oversize, bordowymi rurkami czy kraciastym szalikiem? Ja zupełnie nie będę w humorze tego zrobić, dlatego przyzwyczaiłam się do październikowego otwierania grobowca, z którego po kolei wyjmuję moje jesienne horkruksy i cieszę się, że znowu się widzimy.
lost in the worldgirls legsfree peoplejesien w polscejesienne rewolucjeAle jak żyć bez kompulsywnego przeglądania Zalando i wmawiania sobie, że takiego cardigana jeszcze nie miałam? Otóż trzeba się zapomnieć w roślinności. Przesadzanie aloesów, szczepienie drzewek figowych ma zbawienny wpływ na świeźbiące paluszki . Soczysta ziemia za paznokciami i lepiące się do czoła bejbi hery to coś, co skutecznie powstrzymuje od klikania w groźną i złowieszczą ikonkę przedstawiającą o zgrozo pusty koszyk.interior design

 

One thought on “Nie daj się snom o jesieni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *